Група компаній Асканія

Співробітники «Асканії» зібрали новорічні «теплинки» для вихованців навчально-реабілітаційного центру

Протягом двох тижнів напередодні новорічних свят, з 7 по 20 грудня, співробітники 13-ти компаній групи «Асканія» збирали «теплинки» для вихованців Удайцівського навчально-реабілітаційного центру — теплий одяг, взуття, солодощі, іграшки та інше.

Завдяки благодійній акції співробітникам вдалося вщент заповнити подарунками кілька автівок, які 23 грудня доставили «теплинки» в інтернат на Чернігівщині.

Після акції на адресу «Асканії» надійшов адресований співробітникам групи лист із висловленням подяки від дирекції центру:

«Милосердя, підтримка, благодійність. Саме такі слова можна сказати на адресу працівників компанії „Асканія“. Дитячий колектив та працівники нашого закладу щиро дякують за подарунки до Нового року та Різдва Христового», — йдеться у листі.

Також вихованці закладу на вдячність за привітання виконали різдвяну колядку.

Наразі в Удайцівському навчально-реабілітаційному центрі проживає 67 дітей з інвалідністю віком від 6 до 18 років. «Асканія» вже не вперше організовує активності спрямовані на допомогу закладу. Зокрема, до дня захисту дітей, співробітники групи також організовували збір іграшок, одягу та солодощів для вихованців.

Більше новин
Надіслати резюме