Юлія Куторкіна

Фінансовий директор компанії «Асканія-Пак». Працює в компанії 8 років.

Кар’єрний шлях Юлії розпочався у компанії «Асканія Груп» із посади менеджера з фінансового посередництва в 2013-му році. Вже за рік вона отримала підвищення, ставши начальником відділу залучення фінансування. А в 2017-му році Юлія обійняла посаду заступника директора з питань економіки підприємства «Асканія-Пак», з 2019-го – фінансового директора компанії.

«За порадою батьків я вчилася на факультеті міжнародних відносин. Але ще зі студентських років мене цікавили валютні біржі, банки і фінансові операції. І в 33 роки я вирішила здобути ще одну вищу освіту і пішла вчитися на фінансово-облікову аналітику і банківську справу, почати все з нуля. Було важко закрити успішну кар’єру в іншій галузі, але я ризикнула.

У роботі мені подобається завжди бути в тонусі, а мотивує новий досвід і можливості, чергова точка зростання. В Асканії є можливість отримати досвід у різних галузях бізнесу і не стояти на одному місці.

Тим, хто лише розпочинає кар’єру, я раджу не звертати з наміченого шляху і йти до своєї цілі. Неважливо, що чекає тебе в кінці, головне –  це досвід і знання, які будуть на твоєму шляху».

Підписатися