Виробництво. Non-Food Segment

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна»

«Грін Пауер Євроелектрик Україна» є офіційним представником німецької компанії «Green Power Euroelectric GmbH» на ринку України. Компанія постачає в Україну продукцію світових брендів EUROLAMP™ (енергозберігаючі джерела світла) і EUROELECTRIC™ (електротехнічна група товарів). Загалом, на ринку України представлено понад 350 асортиментних позицій цих торгових марок.

У 2012 р. EUROLAMP™ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Бренд року–2012»;
У 2017 р. – за вибором споживачів отримала нагороду «Вибір України 2017» в номінації «Енергозберігаюче освітлення року»;
У 2018 р. – за результатами комплексного незалежного аналізу діяльності підприємств отримала премію «Лідер року – 2018».

Сучасні виробничі лінії компанії «Грін Пауер Євроелектрик Україна» і незалежна лабораторія забезпечують відповідність продукції вимогам європейських та українських стандартів якості та безпеки. Кожна одиниця продукції проходить незалежне тестування у спеціальних лабораторіях і отримує підтвердження безпеки у сертифікаційних центрах України та Європи.

Продукція «Грін Пауер Євроелектрік Україна» представлена у найбільших роздрібних мережах: «Епіцентр», «Нова Лінія», «Leroy Merlin», «Олді», «Ашан», «Фуршет», «Сільпо», «Novus», «Varus», «МегаМаркет», «BILLA» та інші.

Підписатися