Виробництво. Food Segment

Компанія «Квас Бевериджиз»

«Квас Бевериджиз» – найбільший в Україні виробник квасу із зернової сировини з повним циклом виробництва, провідний виробник безалкогольних напоїв в Україні.

Усі виробничі процеси на підприємстві сертифіковані за міжнародними стандартами:

  • якості та харчової безпеки OHSAS 18001, ISO 9001, FSSC 22000 (HACCP 22000, ISO TS 22002);
  • промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ISO 14001.

Компанія «Асканія-Пак»

«Асканія-Пак» – лідер українського ринку продуктів харчування в порційній упаковці (сухих і пастоподібних). Компанія також займає провідні позиції у переробці та експорті меду.

Система менеджменту компанії заснована на впроваджених міжнародних стандартах ISO 22000, ISO 9001, соціальної відповідальності та принципах НАССР. Результативність цієї інтегрованої системи підтверджується щорічними зовнішніми незалежними аудитами на відповідність до вимог таких міжнародних компаній: «McDonalds’ Ukraine», «Kraft Foods Ukraine», «METRO C&C» (TM «Rioba»).

Компанія «Асканія Фроузен Фудс»

«Асканія Фроузен Фудс» – виробник заморожених продуктів харчування власних торгових марок: «Skandinavika», «Polar Star» (заморожені морепродукти), «Yapiko» (продукти для японської кухні), а також «Spela» (заморожені ягоди, овочі і гриби).

Компанія фасує продукцію на власній виробничій лінії найвищого європейського класу відповідно до вимог міжнародних стандартів. Система контролю якості HACCP, сертифікована відповідно до стандарту ISO 22 000, гарантує випуск високоякісних і безпечних продуктів.

 

Підписатися