Сидр «GardenZ» отримав нагороду «East European Beer Award 2021»

Сидр «GardenZ», виробництва компанії «Квас Бевериджиз», став фіналістом конкурсу «East European Beer Award 2021» в категорії sweet cider!!! Сидр зі смаком полуниця-виноград отримав бронзову нагороду, а зі смаком грейпфрута увійшов в ТОП-10, посівши 6 місце з-поміж більше 100 виробників пива й сидру!

Натуральний сидр «GardenZ» виготовляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не додаються сторонні інгредієнти, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру «GardenZ» використовуються винні дріжджі, які надають йому благородний смак бродіння. Вміст алкоголю у сидрі – 5,0%.

Сидр «GardenZ» зі смаком полуниця-виноград має свіжий аромат з нотами полуниці та ігристого Фраголіно, що плавно переходить у яблочні тони. Смак освіжаючий, ягідний, з присмаком полуниці, винограду та яблук.

Сидр «GardenZ» зі смаком грейпфрута має свіжий аромат з нотами грейпфрута, що плавно переходить в яблучні тони. Смак свіжий, м’який, кисло-солодкий, з присмаком грейпфрута та яблук.

Підписатися