Сидр «GardenZ» – новинка від заводу «Квас Бевериджиз»

Завод «Квас Бевериджиз» представив натуральний сидр «GardenZ» з двома смаками: яблуко і чорна смородина. Напій вийшов у ПЕТ-пляшці, об’ємом 0,5 і 1л.

Натуральний сидр «GardenZ» виготовляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук.  Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не додаються сторонні інгредієнти, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру «GardenZ» використовуються винні дріжджі, які надають йому благородний смак бродіння.

Протягом двох років завод «Квас Бевериджиз» випускає лінійку сидру з 9-ма смаками, які доступні на розлив у КЕГ: полуниця і виноград, персик, диня, лайм, грейпфрут, лісові ягоди, яблуко і чорна смородина. За підсумками останніх років, яблуко і чорна смородина стали найпопулярнішими серед споживачів.

  • Яблучний сидр «GardenZ» – це еталон європейського сидрового смаку. Він має класичний солодкий смак з легкою кислинкою і яскравий свіжий аромат. Його колір коливається від світлого до янтарного, кришталево-прозорий.
  • Сидр «GardenZ» з чорною смородиною має м’який, кисло-солодкий ягідний смак і свіжий, з виразними нотами чорної смородини і легкими яблучними відтінками аромат. Він має насичений, темно-червоний колір.

Сидр «GardenZ» розливається у темну ПЕТ-пляшку, яка дозволяє вберегти натуральний напій від сонячного проміння, завдяки чому він краще зберігається. ПЕТ-пляшка має полегшену преформу, яка є більш екологічною, адже містить менше пластику. Етикетка виконана у чорному кольорі із золотом та матовій ламінації, на якій розміщений штрих-код у вигляді яблука.

У планах заводу «Квас Бевериджиз» – розширення асортиментної лінійки сидру ще трьома новими смаками.

Довідка: «Квас Бевериджиз» – провідний виробник безалкогольних напоїв в Україні, найбільший в Україні виробник квасу із зернової сировини з повним циклом виробництва. Виробничі потужності знаходяться в Запоріжжі.

Gardenz

Підписатися