Новинка! Смажений попкорн Mr’Corn від «Асканія FMCG»

Компанія «Асканія FMCG» випустила на ринок новинку – смажений солений і солодкий попкорн зі смаками сиру, карамелі, а також з сіллю! Серія смаженого попкорну приготована на кокосовому маслі з використанням ретельно підібраних сортів зерна для кожного зі смаків. У кокосовому маслі відсутній холестерин, а також транс-ізомери жирних кислот, масло має високий вміст вітаміну Е. Завдяки маслу готовий попкорн набуває характерного горіхового смаку й золотистого кольору.

Mr’Corn зі смаком сиру

Хрустка кукурудза сорту «Бабочка», виготовлена на кокосовому маслі з використанням добавки зі смаком сиру, має помірно насичений смак і жовтуватий відтінок. Ідеально підходить в якості легкого перекусу або закуски до пива та інших напоїв.

Mr’Corn з сіллю

Хрустка кукурудза сорту «Бабочка», приготована на кокосовій олії з сіллю, має легкий невиражений смак. Ідеально підходить в якості легкого перекусу або закуски до напоїв для всіх членів сім’ї та навіть для прихильників правильного харчування.

Попкорн Mr’Corn зі смаком карамелі

Хрустка, повітряна і в той же час м’яка кукурудза сорту «Гриб», приготована на кокосовій олії, покрита подвійним шаром карамельного сиропу. Ідеально підходить в якості десерту або легкого перекусу для дорослих та дітей.

mrcorn

Підписатися