Новинка! Компанія «Асканія-Пак» представила мед з горіхами

У продажу з’явився мед «Асканія» з трьома різновидами горіхів: волоським, мигдалем і фундуком. Основою кожного продукту є натуральний луговий мед із додаванням сушених горіхів.

Мед «Асканія» з волоським горіхом (250г)
Склад: мед натуральний луговий 80%, горіх волоський сушений 20%

Лише одна ложка меду з волоськими горішками перетворить буденний сніданок на яскраву трапезу, подарує гарний настрій та заряд енергії на цілий день. Регулярне споживання лугового меду з волоськими горіхами забезпечує необхідну дозу вітамінів та мікроелементів в організмі. Подарує імунітет серцю, покращить пам’ять, стресостійкість та вирішить проблеми зі сном.

Мед «Асканія» з мигдалем (250г)
Склад: мед натуральний луговий 70%, мигдаль сушений 30%

Чудова альтернатива солодощам для тих, хто слідкує за фігурою. «Must-have» у раціоні поціновувачів здорового способу життя та улюблений десерт дітей. Мед з мигдалем – секретний інгредієнт неймовірних кулінарних шедеврів. Окрім смакових якостей, він допомагає зберегти красу та молодість, тому його широко використовують у косметології. Усього три ложки на день забезпечують міць серцю, судинам та нервовій системі.

Мед «Асканія» з фундуком (250г)
Склад: мед натуральний луговий 75%, фундук сушений 25%

Вишукане поєднання ніжного меду та хрусткого фундука не залишить байдужим навіть найвибагливішого гурмана. Мить істинної насолоди у Вашому сніданку. Це справжній енергетичний коктейль, що здатен замінити один повноцінний прийом їжі. Мед і фундук підсилюють корисні властивості один одного, гармонійно взаємодіючи по складу. Солодка «Вітамінна бомба» активізує імунну систему організму, активно бореться зі старінням та анемією.

Підписатися