Новий підхід до дезінфекції: як запорізький завод «Квас Бевериджиз» почав виробляти нехімічні антисептики (inform.zp.ua)

Дезінфекція приміщень, транспорту, обробка антисептиками рук – першочергові речі, які стали звичними для людей три місяці тому з приходом пандемії Covid-19 і зараз вже мало хто може уявити без них повсякденне життя. Різке підвищення попиту на антисептики у період карантину спровокувало нестачу дезінфікуючих засобів на прилавках аптек і магазинів.

У зв’язку з цим, в інтернеті активізувалися підприємці, які пропонували найрізноманітніші види антисептиків, але вже за ціною, завищеною в два-три рази. Як результат, люди самі почали винаходити рецепти засобів і робити їх з тих компонентів, які можна було знайти в домашній аптечці і купити в найближчій аптеці.

Санобробку під час пандемії повинні були проходити всі об’єкти: починаючи від приміщень магазинів, лікарень, аптек і закінчуючи зупинками і громадським транспортом. На що теж потрібні були чималі запаси якісних дезінфікуючих засобів.

У боротьбі з Covid-19 Запоріжжю допомогли великі заводи, які на базі своїх потужностей почали виробляти дезінфікуючі засоби для масового споживання. Одним з них став завод «Квас Беверіджиз», в антисептиках якого не було ні краплі спирту.

Читати статтю на сайті www.inform.zp.ua

Підписатися