На українському ринку зброї зростає попит на вітчизняну продукцію (Правда)

Попит на зброю українського виробництва зростає, у все більшої кількості підприємств з’являються державні замовлення. Про це в ексклюзивному коментарі Інформаційному агентству «Правда» повідомив генеральний директор ТОВ «Зброяр» Сергій Горбань.
«Починають з’являтися державні замовлення. Наша армія, поліція, правоохоронні органи зацікавлені в нас і в нашій продукції. Дуже багато зброї купували волонтери і передавали в зону АТО», – сказав він.
Керівник додав, що підприємство три роки назад модернізувалося, був налагоджений повний цикл виробництва. Продаж зброї, здебільшого, відбувається на вітчизняному ринку, проте, є також поставки за кордон: Швеція, Польща, Молдова, Грузія.
Наразі, ТОВ «Зброяр» виготовляє три основних види виробів: полуавтоматичні гвинтівки Z15, Z10 та болтова гвинтівка Z008. Болтова гвинтівка Z008 – власна розробка підприємства. Це гвинтівка третьої генерації, її проектування почалося у 2014 році. Перший пілотний зразок вийшов десь за пів року. Вся ця зброя є мисливськими нарізними карабінами чи спортивними гвинтівками.

Читати матеріал

0356e7988e49e516e5a4f0617a50dffe

Підписатися