Місія та цінності

Ми працюємо для того, щоб наші клієнти та ділові партнери почувалися надійно та отримували першокласний сервіс!

Корпоративними цінностями Групи компаній «Асканія» є: лідерство, професіоналізм, інновації та відповідальність.

  • Лідерство

Наші послуги та продукція займають лідерські позиції у різних галузях бізнесу. Ми створюємо унікальний продукт, аналогів якому не існує на українському ринку. До прикладу, компанія «Зброяр» – це єдиний приватний виробник зброї в Україні, «Асканія-Флора» – один із найбільших виробників троянд у Європі, а стрілецько-тренувальний комплекс «Центр-А» є унікальним для усього регіону Східної Європи.

  • Професіоналізм

Нашим найціннішим активом є персонал. Переважна більшість наших фахівців пройшла своє становлення всередині компанії. Ми розуміємо та враховуємо інтереси й потреби кожного співробітника, а також займаємося розвитком професійних компетенцій персоналу, щоб забезпечити клієнтів і партнерів максимально високим рівнем сервісу.

  • Інновації

Ми тримаємо першість у впровадженні нових послуг і продуктівНаші підприємства сертифіковані за міжнародними стандартами якості та обладнані сучасними технологіями і новітньою технікою, що дозволяє нам бути постачальниками високоякісної та безпечної продукції.

  • Відповідальність

Ми є соціально відповідальним бізнесом і піклуємося про різні ланки суспільства. Працівники Групи регулярно допомагають сиротинцям й інтернатам, підтримують українських військових, а також беруть участь в акціях захисту навколишнього середовища.

 

Підписатися