Компанія «Зброяр» знайомить військовослужбовців ЗСУ з гвинтівками стандарту НАТО

Компанія «Зброяр» проводить навчально-тренувальну роботу з підрозділами ЗСУ щодо освоєння стрілецької зброї натівського зразка. Зокрема, протягом 2017 року компанія провела вісім навчально-тренувальних семінарів для понад 170 військовослужбовців із чотирьох підрозділів ЗСУ.
«Основною метою цих заходів є підготовка бійців підрозділів ЗСУ до роботи зі стрілецькою зброєю, яка побудована на платформі AR-10 і AR-15 (М-16) і використовується військовослужбовцями країн НАТО.
На семінарах військовим розповідають про специфіку роботи з цією зброєю, тактико-технічні характеристики, особливості та надають рекомендації з експлуатації, зокрема, у роботі з самозарядними гвинтівками Z-15, Z-10, болтової гвинтівки Z-008 виробництва ТОВ «Зброяр»», – розповідають у прес-службі компанії.
Під час семінарів також проходять ознайомчо-демонстраційні стрільби з Z-15 у калібрах .223 Rem, .300 ААС/.300 Blackout, високоточних гвинтівок Z-10, Z-008 в калібрі .308 Win. Під час яких військовослужбовці мають можливість оцінити точність і ергономіку гвинтівок, побудованих на базі платформи AR і оцінити їхню зручність й точність, у порівнянні з радянськими зразками стрілецької зброї.
За інформацією прес-служби, компанія «Зброяр» сподівається на подальшу співпрацю з Міністерством оборони України щодо широкого ознайомлення військовослужбовців із стрілецькою зброєю вітчизняного виробництва, що відповідає стандартам НАТО.

Усі заходи в рамках навчально-тренувальної роботи, що зазначені вище, були організовані виключно коштами ТОВ «Зброяр», а політика підприємства спрямована на допомогу державі у створенні сучасної української армії.
Довідка: компанія «Зброяр» – єдиний приватний виробник цивільної нарізної зброї в Україні. Компанія виробляє самозарядні карабіни Z-15 та гвинтівки Z-10, які побудовані на базі платформи АR-10 (АR-15), збройові аксесуари, а також власну розробку – високоточну болтову гвинтівку Z-008.

Підписатися