Компанія «Зброяр» презентувала нові розробки власного виробництва

Компанія «Зброяр» провела навчальний семінар для дилерів, на якому продемонструвала нові розробки компанії. Тридцять п’ять представників збройових магазинів з усіх регіонів України, у яких представлені вироби ТМ «Зброяр», побачили нові розробки «Зброяра», а саме: міні-пристрій зниження рівня звуку пострілу, модернізовану модель цівки з кріпленням KeyMod, оновлену модель карабіну Z-15 в калібрі 7,62х39. Дилерів ознайомили із технічними характеристиками Z-еток, особливостями та рекомендаціями з їхньої експлуатації.

Також дилерам продемонстрували весь модельний ряд карабінів, гвинтівок і збройових аксесуарів для полювання, розважальної, практичної та високоточної стрільби. Всі учасники семінару взяли участь у демонстраційних та ознайомчих стрільбах у навчально-стрілецькому комплексі «Центр-А». Кожен з присутніх мав можливість особисто оцінити ергономіку та зручність поведінки під час стрільби різних моделей зброї виробництва ЗБРОЯР, а саме: Z-15 в калібрах .223 Rem, .300 ААС/.300 Blackout, високоточних гвинтівок  Z-10, Z-008 в калібрі .308 Win.

 «Семінар став чудовою платформою для спілкування з технічними представниками, інструкторами та керівниками компанії ЗБРОЯР щодо нагальних питань. Кожен ознайомився із процесом виготовлення гвинтівок на виробничих потужностях підприємства, де застосовуються сучасні технології виробництва зброї», – розповіли у прес-службі компанії.

Під час семінару також були нагороджені дилери, які демонстрували  найактивніші продажі продукції ТМ «Зброяр», а партнери отримали сертифікати офіційних дилерів на 2018 рік.

Довідка: компанія «Зброяр» – єдиний приватний виробник цивільної нарізної зброї в Україні. Компанія виробляє самозарядні карабіни Z-15 та гвинтівки Z-10, які побудовані на базі платформи АR-10 (АR-15), збройові аксесуари, а також власну розробку – високоточну  болтову гвинтівку Z-008.

 

Підписатися