Компанія «Зброяр» організувала перші в Україні змагання з високоточної стрільби за правилами F-class

10 грудня відбулися перші в Україні змагання з високоточної стрільби за правилами F-class.  Змагання мали благодійний характер – усі кошти, зібрані під час турніру, були направлені на лікування військовослужбовця, який отримав тяжкі поранення під час виконання завдання в зоні проведення АТО і втратив обидві кінцівки ніг.

Кількість учасників була обмежена організаторами і склала 32 особи, серед яких були як військові, так і цивільні стрільці. Щоб створити рівні умови усім учасникам змагань, було прийнято рішення, що члени збірної України з F-class будуть залучатися лише до суддівства. Ініціатором благодійних змагань став член збірної України з F-class – генеральний директор ТОВ «Зброяр» Сергій Горбань.

«Метою цих змагань є популяризація високоточної стрільби за правилами F-class серед стрільців-спортсменів, а також пошук нових членів збірної, які зможуть гідно представляти Україну в цьому виді спорту на міжнародних змаганнях. Цей турнір є першим в Україні з даної категорії, але не останній. Ми й надалі будемо організовувати подібні турніри та збирати кошти для потреб воїнів, які отримали важкі поранення під час захисту територіальної цілісності України», – розповів організатор турніру Сергій Горбань.

Матч складався з двох залікових серій по 15-пострілів кожна. Відстань на якій велись змагання становила 1000 ярдів (914 м.).

Запекла боротьба за чемпіонство у двох категоріях F\TR та F-Open проходила п’ять годин поспіль. Після підрахунку набраних балів, були визначені переможці турніру.

Так у категорії F\TR перемогу здобув Олександр Косарев, друге місце виборов Тихонов Сергiй, Олександ Міланін зайняв третє місце. У класі F-Open чемпіоном став Володимир Риков, друге місце посів Максим Суворову, третю сходинку здобув Денис Атаманюк.

Довідка: Турнір F-class – це змагання по стрільбі з точності, на заздалегідь відомі відстані. Законодавцями в цьому виді спорту є Канада, Англія та США. F- class поділяється на два підкласи: F\TR та F-Open. Вимоги і обмеження між ними відрізняються лише по модифікації та вазі зброї (F\TR.-це калібр 223 та 308., F-Open-це усі інші калібри до 8 мм. включно).