Компанія «Квас Бевериджиз» отримала відзнаки за високу якість квасу і сидру

Одразу три напої від компанії «Квас Бевериджиз» отримали золоті відзнаки за високу якість! На XXII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, були нагороджені дитячий квас «Ярилко», «Ярило Білий Імбирний» і сидр «GardenZ» Яблучний! Конкурс був організований державною компанією «Укрпиво».

Дитячий квас «Ярилко» – повністю натуральний, не містить штучних ароматизаторів і барвників. Має нього скорочений термін придатності – 120 діб, не містить штучного CO2 і цукорозамінників. Квас «Ярилко» був схвалений Інститутом громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва.

Квас «Ярило Білий Імбирний» – освіжаючий літній напій з приємним охолоджуючим післясмаком імбиру. Він чудово вгамовує спрагу, а екстракт імбиру зміцнює імунітет, тонізує, а також наповнює енергією та силами. Напій має незвичний, неординарний смак.

Сидр «GardenZ» Яблучний – виготовляється за спеціальною шотландською технологією з використанням свіжого соку сидрових яблук. Вони мають більш свіжий, кислий смак, завдяки чому в напій не додаються сторонні інгредієнти, наприклад, лимонна кислота. Це дозволяє виготовляти напій традиційним способом. Також для сидру «GardenZ» використовуються винні дріжджі, які надають йому благородний смак бродіння.

69762227_2319801588138481_3236669869453737984_n

Підписатися