Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна» обладнала LED-освітленням навчальний клас в лікарні Охматдит

10 вересня відбулося відкриття навчального класу в лікарні Охматдит для дітей, які тривалий час перебувають на лікуванні. Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», на благодійній основі, повністю забезпечила клас енергоощадними лінійними LED-лампами ТМ Eurolamp.
«Ми повинні підтримувати дітей, які потрапили у такі нелегкі життєві ситуації. Більшість свого життя вони проводять у стінах лікарні, тож у них немає змоги ходити до школи та отримувати знання, як це роблять їх однолітки. Сподіваємося, що зможемо внести вклад у їхню освіту і що це освітлення дозволить їм навчатися з комфортом й вбереже зір», – розповідає Олександр Курилко, директор компанії «Грін Пауер Євроелектрик Україна».
У цілому світі LED-освітлення визнано найбезпечнішим для школярів: «Це світло, яке не пульсує і має високий коефіцієнт передачі кольору. Світлодіодні лампи мають тепле біле світло, яке сприяє концентрації та створює робочу атмосферу‪», – розповідають у компанії.
Клас був відкритий за ініціативи благодійного фонду «Small Heart with Art».

‪Довідка: компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна» – це офіційний представник німецької компанії «Green Power Euroelectric GmbH» на ринку України. Компанія постачає в Україну продукцію світових брендів EUROLAMP™ (енергозберігаючі джерела світла) і EUROELECTRIC™ (електротехнічна група товарів). Загалом, на ринку України представлено понад 350 асортиментних позицій цих торгових марок.

Підписатися