Компанія «Асканія-Флора» забезпечила Броварську центральну районну лікарню новою кисневою мережею і кисневим обладнанням  

У Броварській центральній районній лікарні прокладено нову сучасну кисневу мережу, що під’єднана до кожного корпусу лікарні, а також встановлено спеціальне кисневе обладнання. Мережа забезпечить підключення апаратів штучної вентиляції легень, що надзвичайно важливо в умовах епідемії.

Благодійником проекту стала компанія «Асканія-Флора», що профінансувала вартість виконання робіт на суму пів мільйона гривень, організувавши як закупівлю кисневого обладнання, так і будівельно-монтажні роботи.

Відтак, новою системою забезпечені усі корпуси лікарні: хірургічний, терапевтичний, пологовий, інфекційний і поліклініка. Сьогодні підключено понад 100 точок кисню з можливістю подальшого значного розширення при потребі.

«Після різкого збільшення кількості реанімаційних хворих, які потребують кисневої терапії, у нашій лікарні виникла потреба у новій кисневій магістралі, яка пролягає від кисневої станції безпосередньо до самого пацієнта. В часи наростання масштабів епідемії COVID-19, ми зіткнулися з величезним стрибком обсягів використання рідкого кисню: понад 12 тонн в місяць. Однак інфраструктура, що існувала у лікарні, не витримувала таких навантажень: почали замерзати патрубки і кисневі концентратори, пацієнтам бракувало кисню. Вирішити цю проблему вдалося шляхом встановлення нового обладнання, з чим лікарні допомогла впоратися компанія «Асканія-Флора», – розповів Валентин Багнюк, головний лікар Броварської центральної районної лікарні.

Як розповів Валерій Горбань, генеральний директор компанії «Асканія-Флора», ситуація в українських лікарнях є досить напруженою, тож, коли компанія дізналися про потреби

Броварської лікарні, то спільно розробила план щодо прокладання нової сучасної мережі кисню і встановлення спеціального обладнання: «Ми є соціально-відповідальною компанією і не можемо залишатися осторонь у такий складний для всіх час», – розповів Валерій Горбань.

 

Підписатися