Компанія «Асканія-Флора» представила нові сорти троянд

В асортименті компанії з’явилися чотири нові сорти гілкових троянд: Хейлі, Азоре, Блоссом Бабблз та Фікшн. Квіти вже надійшли в продаж. 

АзореХейлі – це троянда-спрей з ніжними бутонами і незвичайним забарвленням. Білі пелюстки по краям набувають насиченого рожевого відтінку. На гілці від 4 до 10 квіток, довжина стебла – 40-90 см. Троянда відмінно виглядає в монобукетах з п’яти і більше штук, а також гармонійно поєднується з іншими квітами та декоративною зеленню.

Гілкова троянда Азоре має ніжний персиковий колір, який до середини бутона набуває більш насиченого рожевого відтінку. На одному стеблі може розкритися близько 10 невеликих квіток, довжина стебла – 50-70 см. Цей вишуканий і ніжний сорт чудово підходить для невеликих букетів, в тому числі нареченої, а також різноманітних флористичних композицій.

Ніжна і незвичайна троянда-спрей Блоссом Бабблз має вишукане поєднання відтінків – від бузкового до світло-зеленого. На гілках різної довжини, від 40 до 80 см, розкривається від 5 до 10 круглих, досить великих бутонів. У збірних букетах троянда ефектно виглядає в поєднанні з будь-якими квітами, особливо цікаво доповнюючи бузкові та фіолетові комбінації.

Беззаперечною перевагою троянди-спрей Фікшн є її благородний холодний рожевий колір. На гілці розкривається близько 10 келихоподібних бутонів, довжина стебла – 40-90 см. Навіть кілька стебел цього сорту самі по собі вже виглядають вишукано. Крім того троянда здатна довершити будь-яку композицію та стати її родзинкою.

Підписатися