Компанія «Асканія-Флора» оновила засіб для продовження життя квітів «Флора Актив»

Засіб для продовження життя зрізаних квітів «Флора Актив», що виробляє компанія «Асканія-Флора», отримав новий сучасний дизайн і рідку структуру, завдяки якій він легко розчиняється у воді! Також був змінений дизайн і колір упаковки – із зеленого на ніжно-блакитний.

Використавши свій багаторічний досвід та знання кращих експертів галузі, компанія «Асканія-Флора» розробила новий ефективний засіб для продовження життя усіх типів зрізаних квітів – «Флора Актив». Якісний продукт, який не має аналогів на українському ринку, призначений для збереження великих партій квітів в промисловій тарі, для тривалого зберігання товару в роздрібних мережах, а також підтримання свіжості букета в вазі в побутових умовах.

Якщо знати і дотримуватися простих правил по догляду за квітами, вони дуже довго будуть радувати Вас і зберігати свою свіжість у вазі. Однією з основних причин загибелі квітів є мікроби, що містяться у воді. Тому найбільш ефективним в даному випадку буде застосування засобу «Флора Актив», який випускається у рідкому вигляді. Достатньо лише вилити безпосередньо в вазу 1 пакетик для 1 літра води і ваші квіти житимуть довше!

Підписатися