Коли заробітні плати в Україні можуть підтягнутися під рівень сусідньої Польщі (Новое Время)

Сергій Жила, генеральний директор компанії «Асканія Груп»: «Заробітні плати в Україні можуть підтягнутися під рівень сусідньої Польщі за однієї досить очевидної умови. 

S.ZhylaЯкщо Україна буде свідомо і системно розвивати галузі високотехнологічного виробництва, будуть збільшуватися продуктивність і якість продукції і, як наслідок, підвищуватися економічні показники підприємств. Що в свою чергу, дозволить співробітникам отримувати високу заробітну плату.

Але для цього потрібен чіткий стратегічний план створення привабливого для інвесторів клімату: від податкових пільг і преференцій до прозорої судової системи. Це глобально складна і масштабна робота, яка потребує великої політичної волі.

На рівні бізнесу ми досить давно сконцентровані на виробництві з використанням високих технологій. Компанії нашої групи так чи інакше використовують найсучасніші підходи, постійно відстежують останні тенденції в бізнес-процесах. І з досвіду, щоб це на системному рівні запрацювало, повинен бути безперервний процес, що ніколи не припиняється.

Чи вийде подібний проект реалізувати на рівні держави чи він так і залишиться красивим гаслом? Давайте подивимося».

Читати статтю на сайті nv.ua

 

Підписатися