Історія

A-History

Історія Групи компаній «Асканія» розпочалася в 1996 році зі створення компанії «Асканія-Трейдінг», імпортера і дистриб’ютора продуктів харчування відомих світових брендів.

1999р. Створено логістичну компанію «Віа Транс Експедиція». Основними напрямками діяльності компанії є: транспортна логістика, складське зберігання та обслуговування вантажів.

2001р. Cтворено компанію «Асканія-Флора», яка є найбільшим виробником троянд у Європі та безперечним лідером українського ринку троянд.

2002р. Cтворена компанія «Асканія-Пак»виробник сипучих і пастоподібних порційних продуктів, імпортер та  дистриб’ютор пакувальних матеріалів. Компанія також активно розвиває напрям переробки та експорту меду.

2005р. Cтворено компанію «Асканія Авто», яка є імпортером і дистриб’ютором шин та легкосплавних дисків.

2005р. Cтворено керуючу компанію «Асканія Груп».

2007р. Створено компанію «Зброяр», яка спеціалізується на виробництві високоточної спортивно-мисливської зброї.

2008р. В управління Групи компаній «Асканія» перейшов гірськолижний комплекс «Протасів Яр», який розташований в центрі Києва.

2010р. Створено компанію «Грін Пауер Євроелектрік Україна», яка є лідером ринку енергозберігаючого освітлення під власними торговими марками: «Eurolamp» і «Green Power Euroelectric».

2013р. Створено підземний стрілецько-тренувальний комплекс «Центр-А», який спеціалізується на навчанні  працівників служб безпеки та проведенні тренувань для працівників державних спецпідрозділів.

2016р. В управління Групи компаній «Асканія» перейшов завод «Квас Бевериджиз». Підприємство виробляє квас ТМ  «Ярило», який займає лідерські  позиції на ринку України.

2019р. В управління Групи компаній «Асканія» перейшла мережа платіжних терміналів «City24».

2019р. Створено енергопостачальну компанію «Асканія Енерджі», основними напрямками якої є постачання природного газу і електроенергії.

 

Підписатися