Група компаній сьогодні

Група компаній «Асканія» – багатопрофільний український холдинг, який включає 13 компаній.

Серед напрямів діяльності ГК «Асканія»: імпорт, виробництво і дистрибуція продуктів харчування, логістичні послуги, виробництво стрілецької зброї, сільське господарство (вирощування троянд), переробка та експорт меду, постачання електроенергії і природного газу, послуги охорони та навчання співробітників служб безпеки приватних і державних структур. Усі наші підприємства сертифіковані за міжнародними стандартами якості, а виробничі потужності оснащені сучасним обладнанням провідних світових виробників.

Філії «Асканії» працюють у різних куточках України: від Львова до Дніпра. Група також має офіс і склад у Берліні (Німеччина) – «Ascania-Logistic GmbH» та офіс в Гуанчжоу (Китай). Загальна кількість співробітників Групи компаній «Асканія» складає понад 2,5 тисячі осіб.

За 20 років активної роботи ми внесли вагомий внесок у розвиток української економіки, здобувши довіру мільйонів споживачів в Україні та світі. Квасом «Ярило» насолоджуються у всіх куточках України. Мільйони людей оцінили красу троянд, вирощених у теплицях «Асканії-Флори» – одного із найбільших у Європі виробників троянд. Мед «Асканії-Пак» завоював довіру найвимогливіших споживачів із країн ЄС.

Завдячуючи цьому, Група компаній «Асканія» має репутацію надійного партнера, зосередженого на створенні довготривалих відносин зі своїми контрагентами.

Підписатися