Група компаній «Асканія» увійшла у ТОП-25 найкращих роботодавців України

Група компаній «Асканія» увійшла у ТОП-25 найкращих роботодавців України згідно з рейтингом журналу «Власть денег».

Традиційний фірмовий рейтинг журналу «Власть денег» представляє щорічний топ-25 кращих роботодавців України. У рейтинг увійшли як компанії з українськими власниками, так і дочірні підприємства зарубіжних компаній. При відборі враховувалися ряд критеріїв, що характеризують якість робочих місць і їх надійність.

Особливо актуальною в цьому році була оцінка збереження числа співробітників і рівня заробітної плати в компаніях, що успішно протистоять викликам пандемії, але на перше місце — як завжди — редакція журналу «Власть денег» поставила загальні умови працевлаштування і турботу компанії про своїх співробітників, а також можливості для їх професійного і кар’єрного зростання. Також бралися до уваги особливості HR-стратегії і HR-політики компанії.

При складанні рейтингу використовувалися дані з різних відкритих джерел, в тому числі офіційна інформація компаній, відомості на сайтах з працевлаштування, повідомлення ЗМІ, думки галузевих експертів, відгуки працівників і здобувачів на форумах і в соціальних мережах.

Детальніше про рейтинг на сайті журналу «Власть денег».

Підписатися