Фоторепортаж: дітям-сиротам показали, як в Запоріжжі виробляють квас (Репортер.ua)

Сьогодні, 19 червня, в Запоріжжі на заводі «Квас Бевериджиз» пройшла екскурсія для дітей, на яку потрапили діти з інтернатів і двох малозабезпечених сімей. На початку екскурсії представник організації «Червоний хрест» провів тренінг із надання першої домедичної допомоги постраждалим в різних ситуаціях. Основну інформацію про діяльність підприємства дітям надав генеральний директор Олександр Захарченко. Після цього дітей розділили на дві вікові групи, і кожній провели екскурсію по території заводу.

Екскурсія для дітей почалася з зовнішніх конструкцій – великих ємностей, в які приймається сировина. Отримане зерно обробляється відповідно до технологічного процесу, після чого в окремих установках відбувається подрібнення сировини.

Отриманий продукт перенаправляють в ємності для виготовлення сусла із сировини. Наприкінці процесу сусло фільтрується. Приготування квасного сусла повністю автоматизоване, у технічній зоні підприємства працюють шість операторів і один майстер.

Дітей відвели також в операторську, звідки проходить управління технологічним процесом. Там вони ознайомилися з місцем керування, а також дізналися рецепт приготування квасу. Найбільше вражень від побаченого відвідувачі отримали безпосередньо в цеху, де відбувається підготовка тари, розлив і пакування готової продукції.

За підсумком екскурсії дітям дали спробувати готовий квас власного виробництва.

Джерело: Репортер.ua

Підписатися