Емір Алікберов

Директор Групи компаній «Асканія Дистрибюшн». Працює в компанії 6 років.

Кар’єрний шлях Еміра розпочався у 2014-му році з посади супервайзера компанії «Грін Пауер Євроелектрік Україна» у м. Донецьк. Цього ж року його було переведено у м. Харків, де він обійняв посаду територіального менеджера, а вже за рік його було підвищено до регіонального менеджера. Високі показники роботи допомогли Еміру в 2018 році стати керівником основного напрямку компанії «Асканія FMCG», а вже наступного року – директором філіалу. У 2020-му Емір обійняв посаду директора Групи компаній «Асканія Дистрибюшн» у м. Києві.

«В 2013-му я зробив крок назад, коли погодився на посаду супервайзера в компанії «Грін Пауер Євроелектрік Україна», адже до цього я працював на вищій посаді. Але мені була обіцяна перспектива і за шість років я нею повністю скористався. На сьогоднішній день, пройшовши шлях із 6-ти посад і 2-х напрямків бізнесу в ГК «Асканія», мій ріст ще не завершився і ще є надія на подальше кар’єрне зростання.

Я вважаю, що обов’язковими рисами характеру на будь-якій посаді для досягнення успіху мають бути: вимогливість до себе, самокритичність, бажання вчитися і цілеспрямованість.

У роботі мене мотивують, в першу чергу, досягнення: мої, співробітників, напрямків, команди. Також дуже мотивують колеги, кожен з яких є унікальним, і використовуючи сильні сторони, нам вдається досягати результатів, а вони мотивують в першу чергу. Також мені подобається бачити емоції співробітників: тих, які готові набиратися знань, які росли у тебе на очах і нарешті прийшли до своїх перемог, скептиків, які від початку були впевнені у провалі проекту або ж не вірили у сили людей. Великі справи роблять звичайні люди. І емоції під час їх перемог неможливо описати словами – потрібно знаходитися поруч».

Підписатися