До Міжнародного дня захисту презентували дитячий квас (comments.ua)

До Міжнародного дня захисту дітей у Запоріжжі відбулася екскурсія на завод «Квас Бевериджиз». Малечі не лише продемонстрували виробництво і розповіли, як працюють квасовари, але й презентували новинку – квас для дітей «Ярилко» з карамеллю.

Вже багато років компанія «Квас Бевериджиз» організовує безкоштовні екскурсії на завод. Сотні дітей відвідали виробництво за цей час. Не став виключенням і цей рік – понад 30 школярів не тільки ознайомилися з процесом виготовлення напою, але й стали першими школярами в Україні, які спробували дитячий квас.

Вже традиційно, екскурсія розпочалася з демонстрації ємностей, у які приймається зерно для виробництва квасу – силосів. За словами екскурсовода, отримане зерно – ржаний та ячмінний солод – обробляється і подрібнюється в спеціальних установках. Далі з нього виготовляють концентрат квасного сусла, який згодом піддається фільтрації. Також діти відвідали операторську, звідки спеціалісти заводу «Квас Бевериджиз» керують технологічним процесом. А останнім етапом екскурсії став цех, де відбувається підготовка тари, розлив і упаковка готової продукції.

Після екскурсії для дітей відбулася дегустація квасу. Як розповіла директор з якості Вікторія Іщенко, «Ярилко» – це перший та єдиний дитячий квас в Україні. Він виробляється на заводі, що має 70-ти річну історію. Наші фахівці досконало знають історію, традиції й технології виробництва квасу, а у поєднанні з сучасним технологічним виробництвом, це допомагає їм створювати напій найвищої якості, – розповідає Вікторія Іщенко.

Директор з якості також запевнила, що дитячий квас «Ярилко» є повністю натуральним і не містить штучних ароматизаторів і барвників та цьогоріч квас «Ярилко» був схвалений Інститутом громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва.

Довідка: «Квас Бевериджиз» – виробник безалкогольних напоїв та квасу в Україні із зернової сировини з повним циклом виробництва.

Джерело: https://comments.ua/society/660863-k-mezhdunarodnomu-dnyu-zashchiti-detey.html

Підписатися