Дмитро Каган

Керівник департаменту продажів легкових шин і дисків компанії «Асканія Авто». Працює в компанії 16 років.

Кар’єрний шлях Дмитра розпочався у 2004-му році з посади спеціаліста сервісного центру/аккумуляторника, цього ж року він став продавцем.  Вже у 2005-му його було підвищено до посади митного брокера, а у 2007 він став асистентом керівника компанії. Згодом Дмитро обійняв посаду начальника відділу по роботі з корпоративними клієнтами, а вже у 2014-му – начальника групи оптових продажів шин і дисків. У 2015-му Дмитро став начальником відділу збуту шин і дисків регіональним клієнтам. А з 2018-го обіймає посаду керівника департаменту продажів легкових шин і дисків.

«16 років тому, коли я був студентом, то влаштувався у компанію на посаду вантажника-акумуляторника. Я хотів мати додатковий заробіток, до того ж, мені подобався автомобільний напрямок…

Я ніколи не зупинявся у розвитку всередині компанії і змінив 9 посад. Деякі зміни були дуже кардинальними, з повною зміною спеціалізації… В компанії мене тримає те, що по сьогоднішній день я бачу хорошу перспективу для зростання компанії і себе в ній. Мене мотивують успішні результати команди і мої, а також позитивні відгуки клієнтів. 

У роботі мені найбільше подобається, якби це банально не звучало, досягати результатів. Особливо, якщо мета дуже амбітна і якщо при думці про неї мені стає некомфортно ще на етапі планування…»

Підписатися